نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: لطفا کمکم کنید ،بدجوری احساس شکست می کنم

2731
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39932
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفا کمکم کنید ،بدجوری احساس شکست می کنم

من یه
    ویرایش توسط raha97 : 02-28-2019 در ساعت 01:40 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    تشکر شده 92 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : لطفا کمکم کنید ،بدجوری احساس شکست می کنم

سلام
    شاید ملاکی اون اقا که برای همسرش در نظر داشته توی شما ندیده
    ولی فکر میکنم که نباید شما جلو میرفتین چون مردا زیاد با این قضیه کنار نمیان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39932
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra ganji نمایش پست ها
    سلام
    شاید ملاکی اون اقا که برای همسرش در نظر داشته توی شما ندیده
    ولی فکر میکنم که نباید شما جلو میرفتین چون مردا زیاد با این قضیه کنار نمیان
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    ویرایش توسط raha97 : 02-28-2019 در ساعت 01:41 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    میزان امتیاز
    6

شاید مشکلاتی دارن که اصلا به ازدواج فکر نمیکنن
    یا یک سری مسایل که شرایطشون محیا نمیکنه؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39932
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

---------
    ویرایش توسط raha97 : 02-28-2019 در ساعت 01:44 PM

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    میزان امتیاز
    6

خب یه جوری حق بدید بهشون
    شاید اون اقا شمارو پسندیده باشه و از شما خوشش بیاد ولی تا وقتی مطمین نشه شرایطش داره جلو نمیاد
    به نظرم یکم بهشون وقت بدید
    شاید مشکلات جدی سره راهشون باشه
    شما چقدر شناخت روی اون اقا و خانوادش دارید؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39932
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خب یه جوری حق بدید بهشون
    شاید اون اقا شمارو پسندیده باشه و از شما خوشش بیاد ولی تا وقتی مطمین نشه شرایطش داره جلو نمیاد
    به نظرم یکم بهشون وقت بدید
    شاید مشکلات جدی سره راهشون باشه
    شما چقدر شناخت روی اون اقا و خانوادش دارید؟
    ویرایش توسط raha97 : 02-28-2019 در ساعت 01:45 PM

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    میزان امتیاز
    6

زود قضاوت نکنیم
    واقعا شاید شرایطش ندارن

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39932
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

زود قضاوت نکنیم
    واقعا شاید شرایطش ندارن
    من باید چیکار کنم؟؟؟؟
    قلبم خیلی شکسته
    من انقدر دوستش دارم که با اینکه قلبم و شکسته بازم همیشه دعا می کنم خدا مواظبش باشه
    رفتم مشهد
    40 تا یس خوندم
    اما نمیشه
    حالم خوب نمیشه
    ویرایش توسط raha97 : 01-13-2019 در ساعت 08:36 PM

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که از شنیدن جواب منفی ایشان ناراحت باشید اما بهتر است به این نکته توجه کنید که شما با بینش خودتان این مسیر 4ساله را طی کرده اید و در این مورد نباید توقعی از این آقا داشته باشید چون ایشان از شما این درخواست را نکرده اند .در مورد اینکه ایشان چرا پیشنهاد منفی به جواب شما داده اند نمی توان تا زمانی که دلیل ایشان را نپرسیده ایم قضاوتی کنیم ایشان نیز اندازه شما حق انتخاب این موضوع را دارند پس بهتر است به حق انتخاب ایشان احترام بگذارید چون ممکن است واقعا شرایط فعلی ازدواج را نداشته باشند بهتر است به خودتان برای کنار آمدن با این موضوع و به ایشان برای فکر کردن بیشتر به پیشنهادتان فرصت بدهید از این احساس به عنوان یک تجربه استفاده کنید برای رسیدن به اهدافتان و انتخاب های آینده حتما ایشان دلایل قانع کننده ای برای جواب منفی در این مورد دارند پس هرچقد شما بیشتر به این جواب ایشان احترام بگذارید دیدگاه مثبت تری از خودتان به وجود می آورید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39898
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط raha97 نمایش پست ها
    من باید چیکار کنم؟؟؟؟
    قلبم خیلی شکسته
    من انقدر دوستش دارم که با اینکه قلبم و شکسته بازم همیشه دعا می کنم خدا مواظبش باشه
    رفتم مشهد
    40 تا یس خوندم
    اما نمیشه
    حالم خوب نمیشه
    عزيزم هر كدوم از ما شايد به نحوي دل شكسته باشيم و شرايط روحي همديگرو كاملا درك كنيم علت ها متفاوته اما در نهايت عزيزي رفته و فكر اينكه هيچوقت نداريمش بسيار آزار دهنده، لطفا صبور باش هيچ چيزي تو اين دنيا مطلق و حتمي نيس اصلا به اين فكر نكن كه چرا نه شنيدي چون آزارت ميده و تشويشت رو بيشتر ميكنه،فقط بعنوان دختري كه احوالي مشابه شما داره ازت ميخوام بسيار بخودت بها بدي و فقط به خوشبختيت فكر كني اگر كسي نخواد بمونه با غل و زنجير هم نميمونه پس فرصتهاي ازدواجت رو جدي بگير و واقع بين باش سخته خيلي هم سخته اما شاكر باش خدارو كه با احساساتت،شخصيتت و آبروت بازي نشده.شاد باشي و انشاالله خدا بهت آرامش بده

12. 2 کاربران زیر از Golesang2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39898
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

من باید چیکار کنم؟؟؟؟
    قلبم خیلی شکسته
    رفتم مشهد
    40 تا یس خوندم
    اما نمیشه
    حالم خوب نمیشه
    ضمنا دوست عزيزم خدا بسيار مهربون و بزرگه از دعاهات نا اميد نشو و بدون كه اگر خدا شما رو براي هم بخواد هيچكس نميتونه مانع بشه اما سعي كن اين اميد فرصت هات رو ازت نگيره و منطقي تر رفتار كني چون دختر سن طلايي داره براي ازدواج اما پسر نه.

14. کاربران زیر از Golesang2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

من یه دختر 27 ساله هستم...میشه گفت دختر موفقی محسوب میشم و تو محل کارم جسور و باهوش عمل کردم..شاغل هستم و فوق لیسانس دارم،زیبا هستم و قدو هیکلم هم خوبه
    جهاز خوب می تونستم ببرم..خودم ماشین دارم......در آمدم خوبه....خانواده ی خوبی هم دارم سطح مالی مون هم متوسطه و از لحاظ فرهنگی هم میدونستم به هم می خوریم.درسته چند باری به خاطر فشار کاری سرش داد زدم که البته خوشش میومد ولی بقیه موارد همیشه بهش احترام گذاشتمو چشم گفتم...من 8 سال ازش کوچکتر هستم و از لحاظ ظاهری سر هستم اما فیلد کاری ایشون بالاتره یه جورایی مدیرم هستن.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    اینکه ملاکاش رو تو من ندیده رو نمی دونم..اما من نمی دونم چی کم دارم که ملاک اون آقا باشه..برای یه دختر جز حجب و حیا و زرنگ بودن و زیبا بودن و تو اجتماع بودن و تحصیلکرده بودن و خانواده دار بودن دیگه چی مهمه.البته شاید ملاکای بعضیها خیلی بیشتر باشه اما با توجه به شناختی که از این آقا دارم خودشون هم اونقدر آدم خیلی سطح بالایی نیستن که 1000 تا معیار داشته باشن
    ضمن عرض سلام و احترام
    بعضی از صحبتهای شمارو در بالا نقل قول کردم که نکات جالبی دارن...مخصوصا به اون قسمتهایی که با رنگ قرمز مشخص کردم دقت کنید...سعی کنید به عنوان یه مخاطب از بیرون به قضیه نگاه کنید...اول از همه چیزیکه از صحبتهای شما مشخص بود و بنده متوجه شدم اینکه به هیچ عنوان یه عاشق واقعی نیستید...در عشق حقیقی امکان نداره که عاشق بیاد کمی و کاستی ها و ایرادات عشقش رو بشمره و حتی در مقام قیاس در بیاد و اونهارو بولد کنه و از حرفهایی مثل حالا طرف خودش تحفه ای نبوده که منو نخواد و اینها ( معنای کنایه ایه حرف شما وقتی گفتید خودش هم اونجوری نیست که هزارتا معیار داشته باشه ) استفاده کنه...و از همه مهمتر اینکه به هیچ عنوان خودش رو بالاتر از عشقش نمیدونه و نمیاد حساب کتاب کنه که تو این چیزا و تو اون موارد و تو این ویژگیها بنده خیلی سرتر و برتر از ایشون بودم...بلکه در مکتب عشق قضیه کاملا برعکسه...
    پس خواهشا مقام و منزلت عشق رو با این حرفها پایین نیارید که اون اصلا دنیای دیگری و عالمه دیگه ای داره...خیلی بخوایم ساده اش کنیم شما ته تهش فقط از یک نفر خوشتون میومده...این قسمت میتونه خطاب به خیلی از عزیزانی باشه که در این انجمن یا در جامعه مشکلات این چنینی دارن و همیشه از واژه ی عشق برای روابطشون مثل نقل و نبات استفاده میکنن... مثلا بارها شده که در اینجا یا خود اجتماع دیده بودیم طرف میگفت : وای عاشقشم...وای که دیووونشم...وای که براش میمیرم و هزارتا از این حرفها...یه دفعه آخرش میدیدیم یه لیست از عیب و ایرادات طرف در آورده که هیچ...هزارتا توهین و تحقیر و تهمت و افطرا هم بهش زده...و حتی اگه پاش بیوفته کتک و توهین فیزیکی هم به یارو کرده...اما آخرش باز دیدیم که در کمال شگفتی داره حرف از عشق میزنه...نه عزیزان...تو عشق از این خبرا و حرفها نیست...همه چیو باهم قاطی نکنید...

گذشته از این موضوع حالا برسیم به مشکل اصلیه شما : ایشون برگشتن به شما گفتن که فعلا اصلا به هیچ عنوان شرایط فکر کردن به اینجور مسائل رو ندارن... خب هرچند از نظر بنده جمله ی واضحی هم هست...اما حالا ما بازهم بیشتر روشن میکنیم قضیه رو...بنظرم 3 گزینه ما اینجا داریم : 1- یا اینکه مشکل خیلی بزرگ و حادّه خونوادگی یا اقتصادی دارن و یا کارهای حل نشده ای که میخوان اول اونارو حل کنن بعد به فکر ازدواج باشن...(و البته بنظر میاد که شما اصلا در مورد خونواده ی ایشون و وضعشون و محیط زندگیشون و شرایطشون تحقیق انجام ندادید...فقط هی تکرار کردید که میدونید تقریبا هم سطحید...این نشد تحقیق)
    2-یا اینکه دلشون پیش یک نفر دیگه ای گیر هست و خواستن در جواب به شما قاطعانه برخورد کنن تا دیگه روزنه و امیدی برای شما نباشه...(که اگه این حدس درست باشه برخورد ایشون هم درست بوده)
    3- و یا سومین گزینه میشه اینجور برداشت کرد که ایشون برخلاف تصورات و رویاپردازیهای شما در واقع اصلا به شما به عنوان گزینه ی ازدواج یا حتی یک رابطه ی معمولی فکر نمیکردن و یا شاید حتی این امکان وجود داشته باشه که ایشون نه تنها به شما علاقه ای نداشتن بلکه امکانش هست که حتی از شما خوششون هم نمیومده...یعنی واضحتر بگم شاید تاکید میکنم شاید...که بدشون هم میومده به دلایلی...
    اگه دقت کنید تو قسمتی از آخر صحبتهاتون گفتید چندباری سر ایشون داد زدید...خب این نکته ی خیلی جالب و مهمی بود که آخر سر بیان کردید...از خیلی جهات این نکته جالبه...اول اینکه ایشون 8 سال از شما بزرگترن و تقریبا 35 ساله هستند و یک مرد کاملا بالغ به حساب میان که شما سر کار حالا به هر دلیلی سرشون داد کشیدید...سوالات و نکات مهمی که مطرحه اینه که آیا ایشون از داد کشیدنه شما واقعا ناراحت نشدن ؟ آیا این داد زدن در جمع و جلوی دید بقیه بوده ؟ سوال بعد اینکه واکنش ایشون چی بوده ؟ بعدی اینکه واکنش جمع به این کار شما چی بوده ؟ بعد اینکه اصلا دلیل اون داد کشیدنها چی بوده با توجه به اینکه شما گفتید ایشون مقامشون از شما بالاتر بوده ؟ آیا واقعا 100 درصد مطمئن هستید که اون رفتارها از دید ایشون منفی نبودن؟ آیا قلبا باور دارید که شاید عکس المعل خنده و شوخیه ایشون به شما ظاهری نبوده و ناراحت نشدن؟
    حالا جالبه که از دید دخترانه ی شما بقول خودتون میگید که ایشون حتی خوشش اومده از این دادهای من و یا شاید حتی اونهارو به شوخی برداشت کرده و عکس العملی هم نداشته...اما خب اون ممکنه فقط یه عکس العمل هوشمندانه از ایشون در جلوی جمع باشه...از کجا معلوم که همون کارها در ذهن ایشون به عنوان یه ناراحتی و یا یه حرکت سخیف از یه خانوم که هیچ نسبتی باهاش نداشتن تو یادشون ثبت نشده باشه ؟
    ضمن اینکه رفتار محترمانه ی ایشون هم میتونه یکی از دلایلش فقط دوری و دوستی و به برداشتی مثلا احترام متقابل و دور بودن و سردی باشه...یعنی خیلی رسمی در عمل برخورد میکنن تا در باطن مجبور نباشن به شما نزدیکتر شن...یعنی فقط دارن ظاهر رو حفظ میکنن...البته اینها همش حدس و گمان هست فعلا اما بالاخره اینها هم گزینه هایی هستند که دارن از دید یک مرد بیان میشن...
    در آخر اینکه وقتی شما انقدر شجاعت داشتید که برای این قضیه اقدام کردید پس باید بدونید که همونقدر هم شجاعت داشته باشید تا پاسخ ایشون رو هرچی که هست با آغوش باز بپذیرید...امیدوارم صحبتها در آخر مفید واقع بشه...سلامت و سربلند باشید.

16. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39932
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ویرایش توسط raha97 : 02-28-2019 در ساعت 01:47 PM

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39932
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

_______
    ویرایش توسط raha97 : 02-28-2019 در ساعت 01:50 PM

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39932
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ویرایش توسط raha97 : 02-28-2019 در ساعت 01:51 PM

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    بخاطر داشتن احساس دوست داشتن نباید کسی را سرزنش کرد و شما حتما دلایل قانع کننده ای برای خودتان داشته اید که به این آقا حسی متفاوت از بقیه را داشته اید بهتر است بخاطر داشتن این احساس خودتان را سرزنش نکنید چون دوست داشتن یکی از ویژگی های انسانی می باشد و سرزنش کردن شما چیزی را تغییر نمی دهد و با توجه به اینکه این آقا نیز واکنش بدی نشان نداده اند و بیان کرده اند که امکان ازدواج و فکر کردن به این موضوع برایشان وجود ندارد پس نمی تواند دلیل جواب منفیشان رفتار شما بوده باشد پس بهتر است به عنوان یک فرد بالغ که حق انتخاب دارد به دیدگاه ایشان احترام بگذارید و خودتان نیز برای رسیدن به بقیه اهدافتان از این تجربه استفاده کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

21. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

من که ادم بدی نیستم،چون دو دفعه اشتباه کردم سر یکی داد زدم حالش از من بهم بخوره و از من دوری کنه اونم در پاسخ به حقی که از من ضایع کرده بود و تو جمع نبود؟؟
    چرا اینو نبینه که من حاضرم به خاطرش همه ی تلاشمو کنم که زندگی خوبی داشته باشیم،حاضرم خیلی از خود گذشتگی ها کنم..حاضرم وفادار باشم..اگه قرار بود من داد بزنم اونم داد بزنه که من دیگه عاشقش نمیشدم،ازش بزرگی و اخلاق دیدم که عاشقش شدم و بعدش هم سعی کردم خودمم بهتر رفتار کنم
    نمیدونم اگه خیلی سخت گیرانه نگاه بشه من اشتباه داشتم .الان باید سرمو بزنم به دیوار که چرا سرش داد زدم و خودخوری کنم....اومدم کمک بگیرم که با توجه به این چیزا به من کمک کنید نه اینکه بگید اوکی این کارا رو کردی پس این نتیجه حقته..
    سلام

ایشون به هر دلیلی جوابشون منفیه، ازشون چشم پوشی کنید و از سرزنش خودتون دست بردارید، خب اولش کمی سخته ولی با گذشت زمان خواهید دید موردهای بهتری سر راهتان قرار خواهد گرفت.

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,487 بار در 1,290 پست
    میزان امتیاز
    12

ببین دوست عزیز به نظرم اگر واقعا دوسش دارید بهتره به نظرش احترام بزارید و اجازه بدید با کسی باشه که احساس میکنه با اون خوشبخت تره . وگرنه اگر در مقابل جوابه منفی اون بیشتر پافشاری کنید بعد از یه مدتی نه تنها ازون شخص متنفر میشید بلکه از خودتم متنفر میشید و اونموقع دیگه یه شخص بی احساس و بی روح میشید که دیگه نمیتونید هیچکسیو دوست داشته باشید.
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

24. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39932
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

_____
    ویرایش توسط raha97 : 02-28-2019 در ساعت 01:53 PM

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام خوبین ؟
    ببینید باید اینو بدونید در دنیا به دنبال هرچیزی ک بی افتید از اون دور و دورتر میشین و اون از شما فاصله میگیره , شاید در ظاهر هرروز اون شخص رو ببینید ولی از نظر عاطفی و حسی هیچ نزدیکی ای بین شما نباشه , پس این مهمه ک اولا شما به عنوان یک دختر و دوما به خاطر اون نکته ای ک اول گفتم هرگز پیش قدم برای ایجاد یک رابطه عشقی یا دوستی با جنس مخالفتون نشید ....و بعد اینکه عشق یک نیروست یک احساس شدید قلبی ست و این احساس این نیرو هرگز با ظاهر و چهره و میزان دارایی و مدرک و جهیزه خوب یا بد یک شخص سنجیده نمیشه , اگر در دنیا کسی را یافتید و دیدید ک عشق رو با عوامل بیرونی و فیزیکی و مادی میسنجه و اندازه میگیره بدونین ک اون شخص نه عاشق است و نه چیزی از عشق واقعی میدونه ...پس ازتون میخام با وجود شنیدن مخالفت اون شخص هرگز باورهای خوبی ک نسبت به خودتون داشتید رو خراب نکنید , هرگز به این فکر نکنید ک اگر کسی عشق شما رو رد کرد پس ایرادی داشتید ..نه اینطور نیست و حقیقت اینه در دنیا بی نهایت ادم وجود داره با بی نهایت فکر و سلیقه ...شما الان نیاز دارید خودتون رو نبازید و به زندگی ادامه بدید اون هم با قدرت با شادی و از چرخه ناراحتی و غم خارج بشید و همه چیز را به خدا بسپارید و در دل بگویید : اگر قرار است این مرد زندگی ام باشد سپاسگذارم و اگر قرار است شخص بهتری در اینده وارد زندگی ام شود باز هم سپاسگذار و آرامم چون میدانم و باور دارم ک خدا برایم جز خوبی و خوشبختی چیزی نمیخواهد .

موفق باشید
    ویرایش توسط Armin_EM : 01-16-2019 در ساعت 12:29 AM
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

27. 2 کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39932
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید من خیلی دارم عذاب میکشم
    خیلی پشیمون هستم از کاری که کردم
    وقتی با هم رو در رو میشیم ایشون فرارر می کنن و سعی می کنن رو در ور نشیم
    این رفتاراشون باعث میشه من فراموش کنم که تو یه بازه ای ایشون هم حتی به چشم خواهری به من عطوفت نشون میداد
    و حس کنم فقط و فقط این من بودم که اشتباه برداشت کردم و به جورایی متوهمانه برخورد کردم که ایشون حالا از من فرار میکنه
    در صورتی که این خیالات و صفت با دختری مثل من جور در نمیاد
    این تلاششون برای رو در رو نشدن در حالی که چند ماه از ماجرا میگذره خبلی عذابم میده
    یعنی فکر می کنه ممکنه با یه سلام علیک و برخورد عادی هم من دوباره فکری بشم
    از خودم بدم اومده
    هر شب گریه می کنم
    واقعا اگر می شد محل کارم رو عوض می کردم..ولی نمیشه
    ویرایش توسط raha97 : 02-17-2019 در ساعت 10:11 PM

29. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

من باید چیکار کنم؟؟؟؟
    قلبم خیلی شکسته
    رفتم مشهد
    40 تا یس خوندم
    اما نمیشه
    حالم خوب نمیشه
    سلام

من فقط می تونم بهتون تبریک بگم بابت این جسارتی که به خرج دادین و موضوع رو به ایشون گفتین. شاید این حرف عجیب به نظر بعضیا برسه ولی اثرش رو در سالهای دور خواهید دید. عشق یک چهره زیبا و دلفریب داره و یک چهره گزنده که چاره ای نداره جز مواجهه با اون. شما اولین قدم رو برداشتین.

از خدا بخواهید اگه خیرتون در اینه بشه.

30. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39932
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    سلام

من فقط می تونم بهتون تبریک بگم بابت این جسارتی که به خرج دادین و موضوع رو به ایشون گفتین. شاید این حرف عجیب به نظر بعضیا برسه ولی اثرش رو در سالهای دور خواهید دید. عشق یک چهره زیبا و دلفریب داره و یک چهره گزنده که چاره ای نداره جز مواجهه با اون. شما اولین قدم رو برداشتین.

از خدا بخواهید اگه خیرتون در اینه بشه.
    ممنون،ولی من دیگه به طور کل نا امید شدم...مثل مرده‌ها شدم...حالم خوب نیست

31. کاربران زیر از raha97 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    24
    تشکر شده 37 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . تنها برنده اصلی این اتفاق شمایید از دید من.
    شک نکنید. شما به پاک ترین و صادقانه ترین فکر ممکن قدم جلو گذاشتید این خیلی با ارزشه. شک کنید . پس هیچگونه نباید احساس عذاب و گریه و ناراحتی و... داشته باشید.
    شما با یه رفتاری مواجه و رودر رو شدید رفتید و خیلی صادقانه منظور طرف مقابلتون رو که پاک ترین فکر ممکن بوده رو جویا بشید. فارغ از هر نظر تکلیفتون اقلن برا خودتون مشخص شده. این خیلی مهمه. گرچه شاید باب میل شما نبوده و برا همین ناراحتید...
    اما اینکه احساس ناراحتی کنید که من برداشت دیگه کردم و زود قضاوت کردم و ...
    معنا نداره. غیر این نمیشه. دلیلی هم نیس ینفر که پسر غریبه هس بیاد و از روی محبت خواهری .... حالا...

ادامه پیامم رو خصوصی براتون ارسال کردم با اجازه . امیدوارم مفید باشه.
    ویرایش توسط Hamid70 : 02-20-2019 در ساعت 10:47 PM

33. 2 کاربران زیر از Hamid70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39932
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid70 نمایش پست ها
    سلام . تنها برنده اصلی این اتفاق شمایید از دید من.
    شک نکنید. شما به پاک ترین و صادقانه ترین فکر ممکن قدم جلو گذاشتید این خیلی با ارزشه. شک کنید . پس هیچگونه نباید احساس عذاب و گریه و ناراحتی و... داشته باشید.
    شما با یه رفتاری مواجه و رودر رو شدید رفتید و خیلی صادقانه منظور طرف مقابلتون رو که پاک ترین فکر ممکن بوده رو جویا بشید. فارغ از هر نظر تکلیفتون اقلن برا خودتون مشخص شده. این خیلی مهمه. گرچه شاید باب میل شما نبوده و برا همین ناراحتید...
    اما اینکه احساس ناراحتی کنید که من برداشت دیگه کردم و زود قضاوت کردم و ...
    معنا نداره. غیر این نمیشه. دلیلی هم نیس ینفر که پسر غریبه هس بیاد و از روی محبت خواهری .... حالا...

ادامه پیامم رو خصوصی براتون ارسال کردم با اجازه . امیدوارم مفید باشه.
    ممنون بابت راهنماییتون...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)